Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Як Вам новий сайт?

Ми у Фейсбуці

Найновіші новини про життя ліцею

Для Джур (старшої вікової групи) проведено виховну годину вчителем історії Степановим С.В. та цю досить важливу тему.
Саме в цей день, у 1991 році жителі Криму висловилися за відновлення Кримської автономії, що визначило статус Криму в складі України.
На законодавчому рівні статус автономії Криму був закріплений 12 лютого 1991 року.
Сьогодні, як ніколи, важливо нагадати саме про український статус кримської автономії, а також звернути увагу на агресивну політику Росії, на її спроби брехливо і цинічно маніпулювати історією півострова для виправдання тимчасової анексії Криму.
Позиція України та усього демократичного світу залишається незмінною — Автономна Республіка Крим є територією Незалежної України, що визнано в усьому цивілізованому світі.
Український народ, що відрізняється від російського агресора своєю толерантністю, консолідувався. Триває тяжка боротьба за повернення Криму та всіх українських територій. Дякуємо нашим військовим за їхню хоробру та самовіддану боротьбу на фронті. Спільними зусиллями — військовими, дипломатичними, волонтерськими, зрештою кожного з нас — ми обов’язково переможемо.
Крим – це Україна! #ЛОЦДЮТК #dzhura_2024

Обласна краєзнавча вікторина до Дня Збройних Сил України - І місце (Матвієнко Кирило, Скрипніченко Олексій). #ЛОЦДЮТК #dzhura_2023

Традиційно, перед початком ІІ семестру, 12.01.2024 року, у КУ «Комишуваський ліцей» відбулася педрада. На якій було підбито підсумки освітнього процесу у закладі за І семестр 2023/2024 навчального року, виявлено позитивні та негативні результати освітньої діяльності, накреслені шляхи вдосконалення навчально-виховного процесу на ІІ семестр 2023/2024 навчального року.
Атмосфера роботи педагогічної ради була змістовною, робочою та дружньою. Вчителі висловили свої ідеї, думки та побажання, щодо покращення освітнього процесу у закладі в умовах воєнного часу та дистанційного навчання.
За результатами педради прийнято ряд важливих рішень, які будуть визначати головний вектор дистанційної роботи ліцею на другу половину навчального року.
Крокуємо далі, до нових звершень, у піднесеному настрої, творчому налаштуванні та ідейному натхненні!!!

Усі ми чекаємо прийдешній новий рік зі сподіванням на мир в Україні. Для учнів 5-7 класів українські міста й села надіслали подарунки до "Новорічної світлиці" з міцною вірою в те, що в новому році в кожного з нас знову з’явиться можливість безперешкодно відвідати той куточок України, до якого лине душа. Кожен із подарунків є символом того міста чи села, звідки його надіслали.
Відгадували за підказками, що в коробці за подарунок та збирали бали! Грамоти для переможців!

Згідно плану про проведення заходів з "Європейської інтеграції" для учнів 8-11 класі проведено онлайн-конференцію "Євроінтеграція України". Поглиблення знань про Європейський Союз; формування європейських цінностей, розуміння основних принципів толерантності, міжкультурного діалогу, демократичних перетворень та поваги до верховенства права; виховання поваги до національних, культурних надбань та української ідентичності в родині європейських народів; розвиток громадянської позиції та причетності до європейських цінностей - саме такі питання розглядалися на зустрічі.

6 березня 2023 о 13:35 | Матвієнко В. І. | немає коментарів

Вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.
Презентація дослідницької роботи, рою "МОЛОДА СІЧ" про Героя Майдану, Володимира ПАСТУШКА - офіцера батальйону ім. Кульчицького.

Учні, батьки та вчителі КУ "Комишуваського ліцею" Попаснянської громади 18 лютого долучилися до тихої акції "Ангели пам'яті"

Для учнів 5, 6, 7 класу та для гуртківців "Юні туристи краєзнавці" була проведена година спілкування присвячена святу " Соборності України", а також була проведена вікторина " Чи знаєш ти свою країну".